FÖRSÄLJNING

Bengt Andersson

Östra Uppland & östra Stockholm

070-639 75 09

018-10 30 93

bengt.andersson@traktornord.se

Mats Hjelmstedt

Uppland och norra Stockholm

070-108 98 46

018-18 30 83

mats.hjelmstedt@traktornord.se

Patrik Karlsson

Västmanland, Enköping & Bålsta

070-238 28 50

021-15 16 04

patrik.karlsson@traktornord.se

Anders Bäckman

Östra Södermanland & södra Stockholm

070-377 02 73

08-506 630 76

anders.backman@traktornord.se

Anders Jonsson

Västra Södermanland

070-437 11 47

0151-75 07 00

anders.jonsson@traktornord.se

Anders Gruving

Dalarna och södra Gävleborg

070-765 39 91

026-420 17 17

anders.gruving@traktornord.se

Roger Fernqvist

Västmanland, Enköping & Bålsta

070-092 55 08

021-15 16 06

roger.fernqvist@traktornord.se

Rickard Melin

Norra Uppland

070-387 26 67

018-18 30 81

rickard.melin@traktornord.se

Mats Wassberg

Södra Uppland och norra Stockholm

070-109 15 70

018-18 30 73

mats.wassberg@traktornord.se

Erik Petersson

Södra Stockholm

070-107 69 34

08-50 66 57 06

erik.petersson@traktornord.se